Vaše otázky, naše odpovědi

Prosím o prověření správnosti výše částky školeného za hru na klavír. V tomto školním roce již dcera nebude chodit na hudební nauku, takže částka by měla být nižší než v předchozích letech?

Pokud žák v minulém školním roce absolvoval 5. ročník hudební nauky, je třeba, aby si v dalším studiu vybral jeden s povinně-volitelných předmětů viz Školní vzdělávací program. V jejím případě se bude pravděpodobně jednat o komorní hru (čtyřruční hru). Další předměty jsou: Hudební seminář, Hudební ateliér či Sborový zpěv. Pro další informace prosím kontaktujte učitele hlavního oboru.

Dobrý den, na základě předpisu pro platbu příspěvku do spolku jsem dnes uhradila příspěvek do Sdružení pro rozvoj ZUŠ a dcera mi večer přinesla lístek, že mám zaplatit příspěvek do sboru. Mám zaplatit podruhé?

Příspěvky do spolků jsou zcela dobrovolné a naše škola má spolky dva: Sdružení pro rozvoj ZUŠ v Českém Krumlově, z. s., které podporuje aktivity všech čtyř oborů naší školy (slevy, vstupenky, dopravy, nájmy sálů, pobyty atd.) a Sdružení rodičů a přátel českokrumlovského dětského sboru, z. s. podporuje aktivity pouze sborové. Pokud některý s příspěvků neuhradíte, není možné čerpat jeho výhody. Více zde.

Kdy a jak mohu přihlásit dítě do ZUŠky?

Je to velice jednoduché. Stačí kdykoli vyplnit přihlášku do ZUŠ (menu > O studiu > Přihláška ke studiu) a odeslat. Vzápětí budete systémem iZUŠ informováni e-mailem o podání přihlášky. Začátkem května vám zašleme termíny přijímacích talentových zkoušek, které probíhají vždy začátkem června a do konce června vás seznámíme s jejich výsledky.