Vaše otázky, naše odpovědi

Dobrý den, na základě předpisu pro platbu příspěvku do spolku jsem dnes uhradila příspěvek do Sdružení pro rozvoj ZUŠ a dcera mi večer přinesla lístek, že mám zaplatit příspěvek do sboru. Mám zaplatit podruhé?

Příspěvky do spolků jsou zcela dobrovolné a naše škola má spolky dva: Sdružení pro rozvoj ZUŠ v Českém Krumlově, z. s., které podporuje aktivity všech čtyř oborů naší školy (slevy, vstupenky, dopravy, nájmy sálů, pobyty atd.) a Sdružení rodičů a přátel českokrumlovského dětského sboru, z. s. podporuje aktivity pouze sborové. Pokud některý s příspěvků neuhradíte, není možné čerpat jeho výhody. Více zde.

Kdy a jak mohu přihlásit dítě do ZUŠky?

Je to velice jednoduché. Stačí kdykoli vyplnit přihlášku do ZUŠ (menu > O studiu > Přihláška ke studiu) a odeslat. Vzápětí budete systémem iZUŠ informováni e-mailem o podání přihlášky. Začátkem května vám zašleme termíny přijímacích talentových zkoušek, které probíhají vždy začátkem června a do konce června vás seznámíme s jejich výsledky.