O škole > Produkty

Náš nový almanach "Půvab času" je na světě!

náhled
240 stránková publikace vydaná k 240. výročí založení naší školy je k dostání v kanceláři za 240 korun.

Náš kalendář "Podivuhodná škola" získal v soutěži KALENDÁŘ 2021 CENU VEŘEJNOSTI!

Kategorie: Nástěnný kalendář
Vydavatel: Sdružení pro rozvoj ZUŠ v Českém Krumlově z.s.
Spoluautor: Mgr. Jana Holcová (ZUŠ ČK) Zaměstnanci ZUŠ Č.Krumlov
Grafik: MgA. Sandra Čechová (ZUŠ ČK), Kristýna Zavala (Muzeum Fotoateliér Seidel)
Fotograf: Museum Fotoateliér Seidel (Klára Sváčková a Kristina Zavala
Tiskárna: Moana s.r.o.
Technologie: elektrografický tisk

Popis:
Léta ubíhají, život a lidé se mění a čím rychleji vzniká nové, tím jakoby rostl obdiv ke starému, vonícímu moudrostí a idyličností. A tak i my VŠICHNI z krumlovské základní umělecké školy jsme se chtěli alespoň na chvilku vzdálit dnešku a být blíže staré Hudební škole, jejíž unikátní 240. výročí založení si připomínáme počínaje 4. 12. 2020 po celý školní rok 2020/21. Stačilo svěřit se kouzlu fotoateliéru Muzea J. Seidela. Ať vás úsměvná atmosféra našeho kalendáře provází celým rokem, jaký si zvolíte.. Děkujeme Muzeu J. Seidela za skvělou spolupráci, Sdružení pro rozvoj ZUŠ v Č. Krumlově za vydání a našim kolegyním Janě Holcové a Sandře Čechové za skvělý nápad, přípravu koncepce a nezdolné přesvědčování nás všech, že to dobře dopadne!
Za celý tým ZUŠ Č. Krumlov A. Švepešová, ředitelka

Nové CD Medvíďat a Antikvartetu D. Vančury "Desatero setkání" je na světě!

náhled
V ceně 250,- Kč za kus, 400,- za dvojalbum nebo zdarma pro všechny, kteří spolupracovali na natáčení je k dostání u sbormistra L. Holce (tel. 606438153, e-mail: lukas.holec@centrum.cz).

20 letních táborů se sborem ZUŠ Český Krumlov - vzpomínkový almanach

Cena 140,- Kč

Krumlovský Betlém

nahled
vytvořili žáci výtvarného oboru ZUŠ Český Krumlov k příležitosti 25 let zapsání Českého Krumlova na seznam UNESCO 2017

Almanach Dechového orchestru ZUŠ Český Krumlov

nahled
vydaný k 50. výročí založení orchestru si můžete zakoupit v kanceláři školy, Kostelní 162 (vchod od kostela), tel.: 380 725 211.
Na 107 stranách naleznete průřez historií od roku 1966 do roku 2016, a DVD se záznamem Jubilejního koncertu 2. 4. 2016 v Městském divadle.
Cena včetně DVD 120,- Kč. Almanach vám zašleme i na dobírku za 120,- Kč + poštovné a balné.

Medvíďata "Jak nám bylo 20 let"

dvojalbum vydané k výročí založení / jaro 2016

Obrázky ze života krumlovských vévodů aneb další křivolaká putování

nahled
kniha vznikala v naší výtvarce celý školní rok 2014/2015. Vyprávěli jsme si o pánech a paních z rodu Habsburgů, Eggenbergů a Schwarzenbergů, kteří na českokrumlovském zámku vystřídali slavný rod rožmberský.
Pokojné časy byly střídány válkou, smutek radostí, laskavost bičem, chudoba hojností... a tak pořád dokola.

Radujme se s anděly

nahled nahled Adventní a vánoční zpěvy v podání českokrumlovských Medvíďat ZUŠ Český Krumlov k 20. výročí zapsání města do Unesco, vydalo Sdružení rodičů a přátel českokrumlovského dětského sboru v roce 2012

Slovinská a česká orchestrální hudba

nahled nahled živá nahrávka z mezinárodního koncertu spojených orchestrů Hudební školy Slovenj Gradec a ZUŠ Český Krumlov
26. května 2012 v koncertním sále Hudební školy Velenje

Půvab času

nahled Almanach ZUŠ Český Krumlov vydaný v roce 2010 k 230. výročí založení hudební školy v Českém Krumlově.
Almanach si můžete zakoupit v kanceláři naší školy za 50,- Kč.
Součástí je DVD - video ze života školy.

Nástěnný kolendář na rok 2011

nahled vydaný žáky výtvrného oboru k 230. výročí založení hudební školy v Českém Krumlově.

Dvě tváře (Two Faces)

obal Dvojcédéčko dětských pěveckých sborů ZUŠ Český Krumlov vydané v prosinci 2008. Zpívají: Lentilky, Brumlíci, Medvíďata, Krubrumchór a sólisté, sbormistr: Mgr. Lukáš Holec, klavírní doprovod: Olga Reichlové a Mgr. Milena Zuntová

Věčný kalendář "Jak vidíme staré mistry"

nahled s žáky výtvarného oboru pracovali Mgr. Jaana Holcová a Mgr. Jana Procházková (2008), Foto: Karel Burda

Obrázková knížka pánů z růže

aneb křivolaká putování

Nástěnný kalendář na rok 2006

je dílem žáků výtvarného oboru ze tříd: Mgr. Ivany Brčákové, Mgr. Jany Holcové, Mgr. Jany Procházkové a Jany Trněné

Sborník písní

vydaný k 10. výročí českokrumlovského dětského sboru a k 225. výročí založení Městské hudební školy v Českém Krumlově.

Profilové CD k 225. výročí založení naší školy

nahled nahled nahled plné rozmanité hudby v podání našich nejlepších žáků souborů a orchestrů. Bylo natočeno na jaře 2005.

Medvědárium

nahled nahled je název titulu, který na jaře 2005 natočil dětský pěvecký sbor Medvíďata k 10. výročí svého založení a k 225. výročí založení Městské hudební školy v Českém Krumlově

Už se ten krumlovskej zámeček bourá

nahled natočil v březnu 2000 Dívčí komorní sbor pod vedením sbormistra Mgr. Lukáše Holce

"J U N I O R    E U R O P A"

Živá nahrávka z koncertu mládežnického dechového orchestru nahled nahled 24. května 1997 Slovenj Gradec, kde si společně zahrálo 110 mladých hudebníků z Německa, Rakouska, Slovinska a Česka pod taktovkou čtyř dirigentů.