Hudební obor > Krumzušband

Pravidelná zkouška každé pondělí 16:30 - 18:00 na učebně č. 10

obrázek swingový a taneční orchestr Základní umělecké školy v Českém Krumlově založil v roce 2007 učitel hry na klarinet a saxofon Pavel Hlaváč.
Smyslem jeho snažení je probudit v žácích smysl pro swingové a taneční frázování, improvizaci a zodpovědnost za společné dílo. V repertoáru Krumzušbandu jsou skladby světových autorů, D. Ellingtona, G. Millera, G. Gershwina, N. Heftiho, J. Ježka, H. Jamese a dalších.
Orchestr vystupuje na akcích naší školy, vernisážích, výstavách, pořádá vlastní swingové večery... Úzce spolupracuje s tanečním orchestrem GŠ Slovenj Gradec, se kterým pravidelně pořádá výměnné koncerty v Česku i ve Slovinsku.

Nacvičované skladby

Noty ke stažení jsou pouze studijním materiálem pro členy orchestru a jsou chráněny heslem!

Noty ke stažení