O studiu > Přijímací talentové zkoušky

Přijímací talentové zkoušky pro školní rok 2022/2023
Plakát 1 Plakát 2 QR kód Plakát ke stažení Vážení rodiče,
dovolujeme si pozvat vaše dítě k přijímacím talentovým zkouškám pro studium v hudebním, výtvarném, tanečním či literárně-dramatickém oboru.
Přijímací talentové zkoušky ke studiu v naší škole proběhnou od 12. 5. do 3. 6. 2022.
Pokud vyplníte přihlášku a následně ověříte svůj e-mail, budeme vás prostřednictvím e-mailu informovat o přesném termínu zkoušek.

Přihláška ke studiu

Co vás u zkoušek čeká a na jaké nástroje se můžete u nás učit hrát?

Hudební obor

Zazpívat 1-2 libovolné písně, zopakovat vytleskáním jednoduchý rytmus.

V hudebním oboru nabízíme výuku v těchto studijních zaměřeních:

přípravné studium hudebního oboru (pro děti předškolního věku či žáky 1. tříd ZŠ), hra na klavír, akordeon, housle, violu, violoncello, kontrabas, zobcové flétny, příčnou flétnu, hoboj, fagot, klarinet, saxofon, trubku, lesní roh, myslivecké troubení na lesnici, pozoun, baskřídlovku, tubu, kytaru, basovou kytaru, bicí nástroje, sólový a sborový zpěv a k nim náležející předměty podle učebního plánu konkrétního studijního zaměření viz ŠVP.

Pojďte zkusit hrát na tyto nástroje:

tuba, kontrabas, fagot, baskřídlovka, pozoun, lesní roh, klarinet - zapůjčíme!!!

Přejít na stránku: Hudební obor - individuální studium

Výtvarný obor

Nakreslit jednoduchý obrázek na zadané téma.

Přejít na stránku: Výtvarný obor

Taneční obor

Tleskání a tanec do rytmu určité skladby.

Přejít na stránku: Taneční obor

Literárně-dramatický obor

Zarecitovat krátkou jednoduchou báseň (předvést krátkou scénku).

Hledáme kluky a holky, kteří by chtěli nahlédnout za oponu do světa divadla a vyzkoušet si hereckou práci. Společně si budeme hrát, rozvíjet fantazii, učit se správné jevištní mluvě, pohybu a soustředění.

Přejít na stránku: Literárně dramatický obor